Szklane panele z grafiką

Stylowe panele z grafiką

Grafika na szkle, a właściwie na panelach szklanych, to nowoczesny sposób na wykończenie naszego mieszkania czy biura. Panele szklane z grafiką stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnej glazury. Są łatwe do utrzymania w czystości i co najważniejsze - zaprojektowane przez nas samych.

Opracowane graficznie i przystosowane do wymiarów ściany zdjęcie będzie pięknie uzupełniać wnętrze łazienki, kuchni czy też pokoju. Grafikę nanosimy na szkło hartowane grubości 6mm, w wersji opti white (idealnie przezroczyste). W porównaniu do zwykłego szkła niehartowanego, takie panele szklane są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i wielokrotnie mniej wrażliwe na różnice temperatur.

Grafika na szkle w Warszawie

Poniżej podajemy tylko niektóre przykłady możliwych do wykorzystania grafik na szkło. Prosimy o skopiowanie zdjęcia lub podanie nazwy pliku w korespondencji. Możliwy jest także wybór dowolnego innego zdjęcia w odpowiedniej rozdzielczości, np. www.ingimage.com lub www.fotolia.pl, albo przygotowanie grafiki na szklane panele samodzielnie.

Po wybraniu zdjęcia kolejnym krokiem jest wykonanie przez nas projektu graficznego, przedstawianego do Państwa akceptacji. Na terenie Warszawy pomiarów na szklane panele z grafiką może dokonać nasz przedstawiciel. Przy samodzielnym montażu prosimy o dostarczenie szczegółowych wymiarów.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Warszawy i okolic zainteresowanych produktami Lacobel i naszymi unikatowymi projektami. Proponujemy panele kuchenne z grafiką, szkło do biura czy salonu i wiele innych.

Gwarantujemy, że nasze panele z grafiką będą doskonałą dekoracją każdego wnętrza.

Przykładowy wygląd kuchni z zastosowaniem różnych wzorów grafik

Cena

Szkło hartowane, szlifowane, 6mm, opti white z grafiką - 550zł za metr kwadratowy.

Szkło nie hartowane, szlifowane, 6mm, float z grafiką -480zł za metr kwadratowy

Dodatkowe opcjonalne koszty:

Otwór fi 65mm pod gniazdo elektryczne - 50zł/szt
Obróbka graficzna - 150zł
Pomiar i montaż -70-100zł za metr bieżący w zależności od utrudnień montażowych

Wybierz grafikę

Galeria wzorów grafik i zdjęć

animaux de compagnie

Grafika lub zdjęcie z portalu Fotolia

Fotolia3

Wybrane realizacje