Drzwi szklane, przesuwne

Drzwi szklane przesuwne to rozwiązanie do pomieszczeń, które potrzebują doświetlenia. Sprawdzają się też w miejscach, w których chcemy uniknąć zajmowania powierzchni przez drzwi uchylne. Drzwi szklane przesuwne wykonywane są z bezpiecznego szkła hartowanego, szlifowanego grubości 8mm. Tak jak w przypadku drzwi uchylnych, mamy do wyboru szkło: przezroczyste, matowane całe, matowany wybrany wzór, z kolorową półprzezroczystą grafiką, lakierowane wg palety kolorów RAL.

System jezdny, po którym poruszają się drzwi szklane przesuwne, jest wykonany z profilu aluminiowego (wysokość 4cm) pokryty maskownicą ze stali (4cm lub więcej) z efektem stali nierdzewnej szczotkowanej lub anodowanej. Szklane drzwi nie posiadają dolnego toru jezdnego. Prowadzenie i stabilność uzyskujemy dzięki małemu (4x2cm) prowadnikowi ze stali nierdzewnej. Drzwi przesuwne szklane dopełnia płaski uchwyt stalowy. W naszym zakładzie w Warszawie drzwi szklane dostępne są w cenie, która z pewnością Państwa usatysfakcjonuje.

Uchylne drzwi szklane Warszawa tanio

Drzwi szklane to znakomite rozwiązanie, gdy potrzebujemy doświetlić pokój bądź mieć wgląd do pomieszczeń znajdujących się po drugiej stronie. Mogą stanowić część szklanej ścianki lub zastąpić tradycyjne drzwi drewniane. Tylko nasza wyobraźnia decyduje, jakie te szklane drzwi będą: przezroczyste, matowane całe, matowane z wybranym wzorem, z kolorową półprzezroczystą grafiką, lakierowane wg palety kolorów RAL. Każde przesuwne drzwi szklane dostępne są w korzystnej cenie. Zapewniamy, że prowadzona przez nas sprzedaż szklanych drzwi, z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Dopasowując się do istniejącego otworu, wykonujemy drzwi szklane na wymiar w Warszawie, tanio i bez długiego czasu oczekiwania. Prowadzimy także sprzedaż drzwi szklanych w wymiarach standardowych w futrynach drewnianych lub aluminiowych, które są gotowe do szybkiego montażu. Drzwi ze szkła wymagają specjalnych zawiasów ze stali. Mogą mieć wykończenie anodowane lub ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Szklane drzwi przesuwne posiadają w cenie także zamki z klamką, gałką lub uchwytem stalowym.

Sprzedaż szklanych drzwi

Jeżeli interesują Cię drzwi szklane – w Warszawie zadbamy o to, abyś dokonał satysfakcjonującego zakupu!
Szacunkowy koszt za pojedyncze szklane przesuwne drzwi z montażem na terenie Warszawy, w zależności od wyposażenia i zastosowanych zawiasów, wykończenia powierzchni, wyniesie około 1200-2500zł brutto. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą – znajdziesz u nas tylko wysokiej jakości drzwi ze szkła!

Wybrane realizacje