Panele szklane do kuchni

Panele szklane do kuchni znakomicie zastępują tradycyjną glazurę, a pod względem estetyki i funkcjonalności zdecydowanie ją przewyższają. Usuwanie tłustych nalotów i plam już nie sprawi żadnego kłopotu. Ze względu na brak fug panele szklane wystarczy czyścić za pomocą ściereczki z płynem do mycia szkła.

Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość samodzielnego wyboru kolorystyki czy też wzoru graficznego umieszczanego na szkle do kuchni. Indywidualnie dobrany obraz lub odcień długo będzie cieszył oczy domowników. Panele szklane z grafiką są doskonałym sposobem na uzyskanie wyjątkowego charakteru wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnej w naszym zakładzie w Warszawie.

Paleta kolorów: www.ralcolor.com

Szkło hartowane Warszawa

Wykonując panele ścienne szklane, stosujemy wyłącznie bezpieczne szkło hartowane. Pożądany kolor możesz wybrać samodzielnie, kierując się kolorystyką dostępną na palecie RAL lub NCS. Grafikę, która ma się znaleźć na szkle, prosimy wybrać z naszej strony „grafika na szkle" lub z serwisów www.fotolia.pl lub www.ingimage.com. Możemy również wykorzystać dowolne inne zdjęcie, które da się powiększyć do szerokości kuchni.

Panele szklane Warszawa – techniki przygotowania i ceny

Szkło hartowane

Szkło hartowane bezbarwne do kuchni o grubości 6mm, szlifowane, przezroczyste (pod spodem można umieścić grafikę lub tapetę przyklejoną do ściany lub wykorzystać efekt ładnie pomalowanej ściany). W tym wypadku szkło jest tylko elementem przykrywającym, mocowanym punktowo do ściany.

Szacunkowa cena 300zł za metr kwadratowy

Szkło lakierowane

Ścienne szkło kuchenne lakierowane, odpowiednik szkła LACOBEL z tą różnicą , że jest hartowane i grubsze - 6mm, szlifowane i lakierowane na dowolny kolor wg RAL lub NCS. Tego typu panele szklane montowane są na klej lub, jak poprzednio, na punktowe mocowania.

Szacunkowa cena 450zł za metr kwadratowy.

Szkło z nadrukiem

Szkło ścienne do kuchni z grafiką - hartowane o grubości 6mm, szlifowane, z grafiką, montaż jak w rozwiązaniach wyżej tj. na klej lub mocowania punktowe.

Szacunkowa cena 550zł za metr kwadratowy.

Szkło ścienne do kuchni – montaż

Ceny za panele szklane do kuchni, przedstawione powyżej, nie obejmują kosztów montażu (wynosi on średnio 70zł za metr bieżący, ustalany indywidualnie w zależności od zakresu wymaganych prac) oraz kosztów wycięcia gniazdek elektrycznych (50zł za otwór o średnicy 65mm).

Wybrane realizacje