Lustra łazienkowe na wymiar

Lustra na wymiar, wkomponowane w glazurę bądź umieszczone na ścianie, oprócz oczywistych walorów użytkowych, powiększają wizualnie przestrzeń pomieszczenia, w którym są zamontowane. Wykonujemy lustra łazienkowe z materiałów sprawdzonych i uznanych producentów firm AGC lub Saint Gobain (polskie i belgijskie).

Montujemy lustra na wymiar wielkogabarytowe, jak i te mniejsze dla klientów indywidualnych w łazienkach czy innych pomieszczeniach domowych. Przy montażu stosujemy specjalistyczny klej, który nie wchodzi w reakcję z warstwą lustra. Pozwala nam on także na zlicowanie lustra z glazurą, nawet jeżeli wnęka na lustro jest głęboka ( 1-1,5cm).

Lustra do łazienki Warszawa

Zazwyczaj czas wykonania przez nas lustra do łazienki w Warszawie wynosi 1 dzień, możliwa jest również realizacja „od ręki". Wykonując pomiary, bierzemy odpowiedzialność za skuteczność montażu lustra oraz udzielamy gwarancji. Zapraszamy do kontaktu klientów, którzy szukają lustra na wymiar w Warszawie, wraz z profesjonalnym montażem.

Lustra Warszawa - cennik

          Cena za metr² lustra do łazienki szlifowanego, grubości 4 lub 5mm, bez naszych pomiarów wynosi 200 zł przy odbiorze własnym klienta. Transport lustra do łazienki w Warszawie to koszt 50-80zł.

          Koszt lustra z montażem wykonywanym przez naszych specjalistów wynosi 250zł/m². W przypadku zleceń na montaż lustra poniżej 1m², cena usługi liczona jest za cały metr².

       Zakupione lustro na wymiar z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dzięki niemu łazienka będzie prezentować się elegancko i stylowo. Poniżej w galerii zobaczysz nasze lustra łazienkowe w Warszawie w najciekawszych realizacjach.

          Zapewniamy najtańsze, wysokiej jakości łazienkowe lustra w Warszawie! Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania o lustra łazienkowe.

Szybka wycena lustra

Koszt podany w szybkiej wycenie jest kosztem szacunkowym i może się zmienić po ustaleniu szczegółów zlecenia

Wybrane realizacje