Kabiny prysznicowe

Szklane kabiny prysznicowe na wymiar, dopasowane do Państwa łazienki, to alternatywa dla gotowych kabin z supermarketu o standardowych wymiarach 80x80cm. Ale nie tylko możliwość swobodnego ustalenia wymiarów potrzebnej Państwu przestrzeni natrysku różni nasze wyroby od tych gotowych. Kabiny prysznicowe wykonujemy w technologii bezramowej. Wykorzystujemy szkło hartowane, szlifowane grubości 8mm, które montujemy bezpośrednio do ściany i podłogi za pomocą kwadratowych mocowań punktowych ze stali nierdzewnej. Dzięki temu kabiny prysznicowe nie posiadają zbędnych profili metalowych oraz ramek.

Zamawiając kabiny prysznicowe w naszym salonie w Warszawie, uzyskują Państwo pełną dowolność wymiarów, wysokości oraz kątów, pod jakimi będą łączyć się szklane elementy. Kabiny prysznicowe na wymiar charakteryzuje pełna szczelność, którą uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu wysokiej jakości uszczelek i silikonu na łączeniu szkła ze ścianą.

Formy kabin prysznicowych na wymiar:

a) Jednoelementowe typu walk-in, stałe przeszklenie bez drzwi. Wykonana w ten sposób kabina prysznicowa na wymiar z pewnością zadowoli miłośników minimalizmu i futurystycznego wystroju.

b) Dwu- lub trzyelementowa kabina prysznicowa. Drzwi uchylne na zawiasach mocowane są do ściany lub podwieszane do drugiego elementu szklanego. Taka kabina prysznicowa sprawdzi się w każdej eleganckiej łazience.

Kabiny prysznicowe na wymiar Warszawa – cena

Każda prysznicowa kabina na wymiar dostępna jest w ryczałtowej cenie, w zależności od projektu – 1500zł - 3500zł brutto. Oferujemy kabiny prysznicowe z montażem w Warszawie - zapraszamy do kontaktu i składania zamówień. Poniżej mogą Państwo zobaczyć niektóre z dotychczasowych realizacji. Zapewniamy, że wszystkie nasze prysznicowe kabiny na wymiar charakteryzuje najwyższa jakość wykonania.

Wybrane realizacje