Lustra łazienkowe na wymiar

Lustra na wymiar, wkomponowane w glazurę bądź umieszczone na ścianie, oprócz oczywistych walorów użytkowych powiększają wizualnie przestrzeń pomieszczenia, w którym się znajdują. Wykonujemy lustra łazienkowe z materiałów sprawdzonych i uznanych producentów firm AGC lub Saint Gobain (polskie i belgijskie).

Montujemy lustra na wymiar wielkogabarytowe, jak i te mniejsze dla klientów indywidualnych w łazienkach czy innych pomieszczeniach domowych. Przy montażu stosujemy specjalistyczny klej, który nie wchodzi w reakcję z warstwą lustra. Pozwala nam on także na zlicowanie lustra z glazurą, nawet jeżeli wnęka na lustro jest głęboka ( 1-1,5cm).

Lustra do łazienki Warszawa

Zazwyczaj czas wykonania przez nas lustra do łazienki w Warszawie wynosi 1 dzień, możliwa jest również realizacja „od ręki". Wykonując pomiary, bierzemy odpowiedzialność za skuteczność montażu oraz udzielamy gwarancji.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Warszawy i okolic, zainteresowanych lustrami łazienkowymi na wymiar i profesjonalnym montażem.

Lustra Warszawa - cennik

Cena za metr² lustra do łazienki szlifowanego, grubości 4 lub 5mm, bez naszych pomiarów wynosi 200 zł przy odbiorze własnym klienta. Ewentualny transport w Warszawie to koszt 50-80zł.

Koszt lustra łazienkowego z montażem wykonywanym przez naszych specjalistów wynosi 250zł/m². Pobieramy opłatę dodatkową w wysokości 100zł za przeprowadzenie pomiarów wstępnych i materiały montażowe. W przypadku zleceń z montażem poniżej 1m² cena usługi liczona jest za cały metr².

Szybka wycena lustra

Koszt podany w szybkiej wycenie jest kosztem szacunkowym i może się zmienić po ustaleniu szczegółów zlecenia