Kabiny prysznicowe

Szklane kabiny prysznicowe na wymiar, dopasowane do Państwa łazienki to alternatywa dla gotowych kabin z supermarketu o standardowych wymiarach 80x80cm. Ale nie tylko możliwość swobodnego ustalenia wymiarów potrzebnej Państwu przestrzeni natrysku różni nasze wyroby od tych gotowych. Kabiny prysznicowe wykonujemy w technologii bez ramowej. Wykorzystujemy szkło hartowane, szlifowane grubości 8mm, które mocujemy bezpośrednio do ściany i podłogi za pomocą kwadratowych mocowań punktowych ze stali nierdzewnej. Przy tych konstrukcjach celem jest uniknięcie zbędnych profili metalowych, ramek.

Zamawiając kabiny prysznicowe w naszym salonie w Warszawie, uzyskują Państwo pełną dowolność wymiarów, wysokości oraz kątów, pod jakimi będą łączyć się szklane elementy. Szczelność takiej konstrukcji uzyskujemy przy pomocy wysokiej jakości uszczelek i silikonu na łączeniu szkła ze ścianą.

Formy kabin prysznicowych na wymiar:

a) Jednoelementowe typu walk-in, stałe przeszklenie bez drzwi. Efekt końcowy na pewno zadowoli miłośników minimalizmu i futurystycznego wystroju.
b) Dwu lub trzy elementowa kabina prysznicowa. Drzwi uchylne na zawiasach mocowane są do ściany lub podwieszane do drugiego elementu szklanego.

Kabiny prysznicowe na wymiar Warszawa – cena

Ryczałtowe ceny oferowanych przez nas kabin prysznicowych z montażem w Warszawie, w zależności od projektu wynoszą 1500zł-3500zł brutto. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień. Poniżej mogą Państwo zobaczyć niektóre z dotychczas zrealizowanych przez nas kabin.